26 -May -2017 - 22:51

Osiągnięcia uczniów

**************** ROK SZKOLNY 2016/2017 ****************


 Wyniki Konkursu
Utworów Dowolnych Klas Instrumentów Dętych Drewnianych
STRZYŻÓW, 23 maja 2017 r.


Jury w składzie:

lic. Michalina Baran
mgr Zbigniew Mikuszewski
lic. Dariusz Szlachta

 po wysłuchaniu 13 uczniów klas instrumentów dętych drewnianych postanowiło przyznać :

I miejsce

Julia Wójcik

saksofon

klasa II  ”4”

II miejsce

Kata Przemysław

klarnet

klasa III ”4”

III miejsce

Kuźniar Anna

flet poprzeczny

klasa II  ”4”

III miejsce

Wójcik Kryspina

saksofon

klasa III ”4”

III miejsce

Szczypta Szymon

saksofon

klasa III 6”

Wyróżnienie

Włodyka Szczepan

klarnet

klasa III ”4”

Wyróżnienie

Jedziniak Karolina

saksofon

klasa II  ”4”



XII Festiwal Klarnetowy
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, 9 - 13 MAJA 2017 r.


Składam serdeczne gratulacje uczniowi:

Janowi Czarnikowi za otrzymanie WYRÓŻNIENIA
podczas XII Festiwalu Klarnetowego w Piotrkowie Trybunalskim

Składam również gratulacje i podziękowania dla nauczycieli prowadzącego P. Dariusza Szlachty
oraz dla akompaniatora P. Jakuba Fiołka.

 Życzę Wszystkim dalszych sukcesów i osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.



 X Makroregionalnego Konkursu Instrumentów Dętych
BIŁGORAJ, 8 - 9 maja 2017 r.


 Składam serdeczne gratulacje uczniom:

Janowi Czarnikowi (klarnet) za otrzymanie I MIEJSCA
Marcelowi Oliwie
(saksofon) za otrzymanie WYRÓŻNIENIA

podczas X Makroregionalnego Konkursu
Instrumentów Dętych w Biłgoraju.

Składam również gratulacje i podziękowania dla nauczycieli prowadzących
PP. Dariusza Szlachty i Zbigniewa Mikuszewskiego
oraz dla akompaniatorów PP. Jakuba Fiołka i Pawła Węgrzyna.

Życzę Wszystkim dalszych sukcesów i osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.



XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2017”
KRAKÓW, 21 - 23 kwietnia 2017 r.


Składam serdeczne gratulacje uczniom:

 Tomaszowi Grzebieniowi (klarnet)
Marcelowi Oliwie (saksofon)

 za otrzymanie WYRÓŻNIEŃ
podczas XI Ogólnopolskiego Konkursu
Instrumentów Dętych „Jupiter 2017” w Krakowie.

 Składam również gratulacje i podziękowania dla nauczycieli prowadzących
PP. Dariusza Szlachty i Zbigniewa Mikuszewskiego oraz dla akompaniatora P. Pawła Węgrzyna.

Życzę Wszystkim dalszych sukcesów i osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.



 Wyniki Szkolnego Konkursu Etiud Klasy Akordeonu
Strzyżów, 10 kwietnia 2017 r.


Jury w składzie:

mgr Anna Żółtek
mgr Jakub Fiołek

 po wysłuchaniu 9 uczniów klasy akordeonu postanowiło przyznać :

III miejsce

Marcel Skwierz

klasa II”6”

III miejsce

Dominik Bujak

klasa III”4”

wyróżnienie

Szymon Korab

klasa II”6”

wyróżnienie

Bartosz Motyka

klasa III”6”



VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne”
KOLBUSZOWA, 10-11 kwietnia 2017 r.


Składam serdeczne gratulacje

uczniowi Wiktorowi Zającowi

za otrzymane WYRÓŻNIENIE III STOPNIA

podczas VII Makroregionalnego Konkursu Pianistycznego
„Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej.

Gratulacje dla współtwórcy sukcesu Pani Doroty Kowalskiej.

Cieszę się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzę dalszych sukcesów.



I Wiosenne Spotkania Młodych Gitarzystów
PRUCHNIK, 8 kwietnia 2017 r.


Składam serdeczne gratulacje

uczennicy Joannie Złotek

za otrzymanie NAGRODY I STOPNIA

podczas I Wiosennego Spotkania Młodych Gitarzystów w Pruchniku.

Gratulacje dla współtwórcy sukcesu Pana Krzysztofa Przybyły.

Cieszę się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzę dalszych sukcesów.



 Wyniki Szkolnego Konkursu Etiud Klasy Fortepianu
Strzyżów, 4 kwietnia 2017 r.


Jury w składzie:

mgr Urszula Szarek
mgr Dorota Kowalska
dr Jarosław Pelc

 po wysłuchaniu 17 uczniów klasy fortepianu postanowiło przyznać :

I miejsce

Aleksander Moskal

klasa II”6”

I miejsce

Michał Hałas

klasa III”6”

I miejsce

Kaja Jacek

klasa IV”6”

II miejsce

Oliwia Woźniak

klasa IV”6”

III miejsce

Miłosz Hart

klasa V”6”

III miejsce

Wiktor Zając

klasa III”6”



X Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy Lubaczowskie Impresje Muzyczne
LUBACZÓW, 31 marca 2017 r.


Składam serdeczne gratulacje

uczniowi Michałowi Hałasowi
pracującemu pod kierunkiem Pani Urszuli Szarek

za zdobycie Wyróżnienia II stopnia
podczas X Międzyregionalnego Przeglądu Fortepianowego Lubaczowskie Impresje Muzyczne.

Cieszę się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzę dalszych sukcesów.



II Śląski Konkurs Saksofonowy
KATOWICE, 23 - 25 marca 2017 r.


 Składam serdeczne gratulacje

uczniowi Marcelowi Oliwie

za otrzymanie WYRÓŻNIENIA
podczas
II Śląskiego Konkursu Saksofonowego w Katowicach.

Gratulacje dla współtwórców sukcesu:
Pana Zbigniewa Mikuszewskiego oraz akompaniatora Pana Pawła Węgrzyna.

Cieszę się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzę dalszych sukcesów.



Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej
Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia instrumentów dętych drewnianych
KOLBUSZOWA, 20 - 21 lutego 2017 r.


 Składam serdeczne gratulacje uczniom:

Marcelowi Oliwie (saksofon)
Mikołajowi Salamonowi
(saksofon)
Janowi Czarnikowi (klarnet)

za otrzymanie WYRÓŻNIEŃ

podczas Przesłuchań Regionalnych CEA Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia
instrumentów dętych drewnianych w Kolbuszowej.

Składam również gratulacje i podziękowania dla nauczycieli WYRÓŻNIONYCH przez jury Przesłuchań:
PP. Dariusza Szlachty i Zbigniewa Mikuszewskiego za przygotowanie uczniów,
oraz dla akompaniatorów WYRÓŻNIONYCH podczas tych Przesłuchań:
PP. Pawła Węgrzyna i Jakuba Fiołka.

Życzę Wszystkim dalszych sukcesów i osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.



II OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY O TYTUŁ MISTRZA SZEŚCIU STRUN
ZAKOPANE
, 17 lutego 2017 r.


Składam serdeczne gratulacje

uczennicy Joannie Złotek

za zdobycie WYRÓŻNIENIA

podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego o tytuł
Mistrza Sześciu Strun Zakopane 2017.

Słowa uznania kieruję również w stronę Pana Krzysztofa Przybyło nauczyciela prowadzącego.

Cieszę się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzę dalszych sukcesów i osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.



XI FESTIWAL MŁODYCH GITARZYSTÓW
KOLBUSZOWA
, 15 grudnia 2016 r.


Składam serdeczne gratulacje

uczniom Pana Krzysztofa Przybyło
Hieronimowi Oliwie za zdobycie NAGRODY I stopnia
Adamowi Cynarowi za zdobycie NAGRODY II stopnia

oraz uczennicy Pana Bogusława Bieszczada
Aleksandrze Pijar
za zdobycie NAGRODY II stopnia

na XI Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej.

Słowa uznania do nauczycieli przygotowujących uczniów
pp. Krzysztofa Przybyły i Bogusława Bieszczada – współautorów sukcesu.

Cieszę się, że Wasza wspólna, wytężona praca przynosi tak wspaniałe wyniki.
Życzę osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.



XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SAKSOFONOWY
PRZEWORSK, 6 - 9 grudnia 2016 r.


Składam serdeczne gratulacje

uczniowi Marcelowi Oliwie

za zajęcie II miejsca

podczas XII Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego w Przeworsku.

Słowa uznania kieruję również w stronę współautorów sukcesu
 Pana Zbigniewa Mikuszewskiego nauczyciela prowadzącego
oraz Pana Pawła Węgrzyna akompaniatora.

Cieszę się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzę Wszystkim dalszych sukcesów i osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.


 


  **************** ROK SZKOLNY 2015/2016 ****************



Wyniki Konkursu Utworów Dowolnych
Klas Instrumentów Dętych Drewnianych
Strzyżów, 2 czerwca 2016 r.


Jury w składzie:

mgr Dorota Trybus
mgr Zbigniew Mikuszewski
lic. Dariusz Szlachta 

 po wysłuchaniu 29 uczniów klas instrumentów dętych drewnianych postanowiło przyznać :

I miejsce

Marcel Oliwa

saksofon

klasa IV ”6”

II miejsce

Gabriela Świętoniowska

saksofon

klasa II ”4”

II miejsce

Jan Tarczoń

flet poprzeczny

klasa V ”6”

III miejsce

Hubert Grzebień

klarnet

klasa II ”6”

III miejsce

Tomasz Grzebień

klarnet

klasa II 6”

Wyróżnienie

Zuzanna Bobek

flet poprzeczny

klasa V ”6”



 V Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Kameralnej dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia
Brodnica, 17 maja 2016 r.


Składam serdeczne gratulacje dla

Strzyżowskiej Kapeli Skrzypcowej w składzie:
Natalia Zielińska, Nikola Bobek, Julia Sanecka
pracujących pod kierunkiem Pana Aleksandra Pogorilca

 za zdobycie WYRÓŻNIENIA

podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Kameralnej w Brodnicy.
Wyrazy uznania kieruję w stronę nauczyciela Pana Aleksandra Pogorilca,
który został wyróżniony Nagrodą specjalną za kompozycję.

Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzymy dalszych sukcesów.


Składam serdeczne gratulacje dla

DUETU w składzie:
Marcel Oliwa (saksofon), Sebastian Arciszewski (fortepian)

 za udany występ podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Kameralnej
w Brodnicy oraz dla Marcela Oliwy za otrzymany tytuł Osobowość Konkursu.

 Słowa uznania kieruję również w stronę współautorów sukcesu
Pani Małgorzaty Wojtuń i Pana Zbigniewa Mikuszewskiego
.

Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzymy Wszystkim dalszych sukcesów i osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.



XXIII ŚLĄSKI KONKURS
Instrumenty Dęte "Drewno dla najmłodszych"

Dąbrowa Górnicza, 26-29 kwietnia 2016 r.


Składam serdeczne gratulacje

uczniowi Marcelowi Oliwie
za zdobycie Wyróżnienia

podczas XXIII Śląskiego Konkursu, Instrumenty Dęte
"Drewno dla najmłodszych"
w Dąbrowie Górniczej.

Słowa uznania kieruję również w stronę
pp. Zbigniewa Mikuszewskiego i Pawła Węgrzyna - współautorów sukcesu.

Życzymy Wszystkim dalszych sukcesów i osiągania kolejnych
ambitnych celów artystycznych.



XXV Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia
Bystrzyca, 22-23 kwietnia 2016


Składam serdeczne gratulacje

dla TRIA SKRZYPCOWEGO w składzie:
Natalia Zielińska, Nikola Bobek, Julia Sanecka
pracującego pod kierunkiem Pana Aleksandra Pogorilca

za zdobycie II MIEJSCA

podczas XXV Bystrzyckiego Konkursu Zespołów Kameralnych.

Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzymy dalszych sukcesów.



XV Przegląd Zespołów Rytmiki
Strzyżów, 22 kwietnia 2016


 Składam serdeczne gratulacje

klasie II ”6” oraz Pani Magdalenie Słupek

za zdobycie WYRÓŻNIENIA SPECJALNEGO

podczas XV Przeglądu Zespołów Rytmiki Strzyżów 2016.

Cieszymy się, że Wasz talent w połączeniu z wytrwałą pracą
przynoszą tak wspaniałe wyniki. Życzymy dalszych sukcesów.



VI Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne”,
Kolbuszowa, 19 kwietnia 2016 r.


Składam serdeczne gratulacje

uczennicy Oliwii Wilk
pracującej pod kierunkiem Pani Doroty Kowalskiej

za zdobycie Wyróżnienia II stopnia

podczas VI Makroregionalnego konkursu pianistycznego
„Wiosenne spotkania muzyczne”
w Kolbuszowej.

Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzymy dalszych sukcesów.



Wyniki Szkolnego Konkursu Etiud Klasy Akordeonu
Strzyżów, 19 kwietnia 2016 r.


 Jury w składzie :

mgr Anna Żółtek
lic. Jakub Fiołek
mgr Urszula Szarek

 po wysłuchaniu 10 uczniów klasy akordeonu postanowiło przyznać :

wyróżnienie Jakub Źrebiec klasa III "6"


 IX Regionalny Konkurs Skrzypcowy „Dźwięki Smyczkiem Malowane”
Dębica, 12 kwietnia 2016 r.


 Składamy serdeczne gratulacje:

uczennicy Natalii Zielińskiej
pracującej pod kierunkiem Pana Aleksandra Pogorilca,
przy akompaniamencie Pana Pawła Węgrzyna,

za zdobycie II miejsca

podczas IX Regionalnego Konkursu Skrzypcowego
„Dźwięki Smyczkiem Malowane” w Dębicy.

Cieszymy się, że Wasza wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzymy dalszych sukcesów.


 Składamy gratulacje i podziękowania dla

Pana Aleksandra Pogorilca

wyróżnionego przez jury za przygotowanie uczennicy Natalii Zielińskiej
do prezentacji podczas IX Regionalnego Konkursu Skrzypcowego
„Dźwięki Smyczkiem Malowane” w Dębicy.

Życzymy dalszych sukcesów i osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.



Lubaczowskie Impresje Muzyczne IX Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy
uczniów szkół muzycznych I stopnia w klasach I-III sześcioletniego cyklu nauczania
Lubaczów, 04 kwietnia 2016


 Składamy serdeczne gratulacje:

dla Oliwii Woźniak za zdobycie Wyróżnienia I stopnia
pracującej pod kierunkiem Pani Urszuli Szarek

dla Karoliny Leśniak za zdobycie Wyróżnienia II stopnia
pracującej pod kierunkiem Pani Małgorzaty Wojtuń

dla Oliwii Wilk za zdobycie Wyróżnienia II stopnia
pracującej pod kierunkiem Pani Doroty Kowalskiej

 podczas IX Międzyregionalnego Przeglądu Fortepianowego
uczniów szkół muzycznych I stopnia w klasach I-III sześcioletniego cyklu nauczania
"Lubaczowskie Impresje Muzyczne”.

 Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzymy dalszych sukcesów.



Wyniki Szkolnego Konkursu Etiud Klasy fortepianu
Strzyżów, 22 marca 2016 r.


Jury w składzie :

mgr Małgorzata Wojtuń
mgr Urszula Szarek
mgr Dorota Kowalska

po wysłuchaniu 21 uczniów klasy fortepianu postanowiło przyznać :

I miejsce

Karolina Leśniak

klasa III”6”

Wyróżnienie

Data Dominik

klasa III”4”

Wyróżnienie

Wiktoria Stachura

klasa III”4”

Wyróżnienie

Sebastian Arciszewski

klasa V”6”



XII Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary i Zespołów
z Udziałem Gitary szkół muzycznych I stopnia
Strzyżów, 10-11 marca 2016 r.


Serdeczne gratulacje dla ucznia

Hieronima Oliwy
pracującego pod kierunkiem  Pana Krzysztofa Przybyło

za zdobycie III miejsca

podczas XII Regionalnych Przesłuchań Uczniów Klas Gitary i Zespołów
z Udziałem Gitary szkół muzycznych.

Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzymy dalszych sukcesów.



Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej
Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych Regionu podkarpackiego
Tarnobrzeg, 8 grudnia 2015 r.


Gratulacje dla  Kwartetu Klarnetowego w składzie:

Szymon Mikuszewski, Kornel Banaś, Przemysław Kata, Patryk Zbylut,

za udział w Przesłuchaniach Regionalnych CEA Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych
Regionu podkarpackiego w Tarnobrzegu, zdobyli 22 pkt. (ocena bardzo dobra).

Wyrazy uznania kieruję dla nauczyciela prowadzącego Pana Dariusza Szlachty,
który został wyróżniony przez jury Przesłuchań.

Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzymy dalszych sukcesów.



Przeworski Konkurs Klarnetowy
Przeworsk, 7 grudnia 2015 r.


Gratulacje dla uczniów sekcji klarnetu:

dla Szymona Mikuszewskiego za zdobycie NAGRODY SPECJALNEJ
dla Tomasza Grzebienia za zdobycie NAGRODY SPECJALNEJ
dla Huberta Grzebienia za zdobycie NAGRODY SPECJALNEJ
dla Kwartetu klarnetowego w składzie:
Szymon Mikuszewski, Kornel Banaś, Przemysław Kata, Patryk Zbylut
za zdobycie NAGRODY SPECJALNEJ w Przeworskim Konkursie Klarnetowym.

Słowa uznania dla nauczycieli
pp. Dariusza Szlachty i Pawła Węgrzyna
-  współautorów sukcesu.

Cieszymy się, że Wasza wspólna, wytężona praca przynosi tak wspaniałe wyniki,
coraz liczniejsze sukcesy. Życzymy osiągania kolejnych ambitnych celów artystycznych.



 XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
Jaworzno, 25 - 27 listopada 2015


 Składamy serdeczne gratulacje uczniom:

Szymonowi Mikuszewskiemu (klarnet) za zajęcie III miejsca
Marcelowi Oliwie (saksofon) za zajęcie III miejsca

podczas XV Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów w Jaworznie.

Gratulacje należą się także współtwórcom sukcesu: nauczycielom prowadzącym
Panom Dariuszowi Szlachcie i Zbigniewowi Mikuszewskiemu
oraz akompaniatorowi Panu Pawłowi Węgrzynowi.

Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Życzymy dalszych sukcesów.


 VIII OGÓLNOPOLSKI  KONKURS DUETÓW SMYCZKOWYCH
KĘTRZYN, 14 LISTOPADA 2015


 Składamy serdeczne gratulacje dla Duetu Skrzypcowego w składzie:

Natalia Zielińska, Nikola Bobek
pracującego pod kierunkiem Pana Aleksandra Pogorilca

za zdobycie II miejsca

podczas VIII Ogólnopolskiego Konkursu Duetów Smyczkowych w Kętrzynie.

Cieszymy się, że Wasza twórcza praca przynosi tak wspaniałe efekty.
Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. 


 


**************** ROK SZKOLNY 2014/2015 ****************



Wyniki Szkolnego Konkursu Etiud
Klas Instrumentów Dętych Drewnianych
Strzyżów, 3 czerwca 2015 r.


 Jury w składzie :

 mgr Dorota Trybus
mgr Agnieszka Tomaszek
lic. Dariusz Szlachta
mgr Zbigniew Mikuszewski

 po wysłuchaniu 20 uczniów klas instrumentów dętych drewnianych
postanowiło przyznać :

I miejsce Laura Michalik saksofon kl. III”4”
II miejsce Marcel Oliwa saksofon klasa III”6”
III miejsce Szymon Mikuszewski klarnet klasa V”6”
wyróżnienie
I stopnia
Jan Tarczoń  flet poprzeczny klasa IV”6”
wyróżnienie
II stopnia
Ewa Zagórska  flet poprzeczny klasa II”4”
 wyróżnienie
II stopnia
Julia Włodyka saksofon klasa II”4”


 VIII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych
Uczniów Szkół Muzycznych I st. regionu lubelskiego i podkarpackiego
Biłgoraj, 25 – 26 maja 2015 r.


Składamy serdeczne gratulacje uczniom sekcji instrumentów dętych:

Marcelowi Oliwie (saksofon) za zdobycie GRAND PRIX
Szymonowi Mikuszewskiemu
(klarnet) za zdobycie III miejsca
Tomaszowi Grzebieniowi (klarnet) za zdobycie III miejsca
Zuzannie Michalik (flet) za zdobycie wyróżnienia I st.
Laurze Michalik (saksofon) za zdobycie  wyróżnienia I st.

podczas VIII Makroregionalnego Konkursu Instrumentów Dętych w Biłgoraju.

Gratulacje należą się także nauczycielom prowadzącym pp. Dariuszowi Szlachcie,
Zbigniewowi Mikuszewskiemu
i Dorocie Trybus oraz akompaniatorowi Pawłowi Węgrzynowi.

Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty. Życzymy dalszych sukcesów.



VIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajsku
20-21 maja 2015


 Składamy serdeczne gratulacje dla uczennicy

Zofii Oliwy
 pracującej pod kierunkiem Pana Aleksandra Pogorilca

za zdobycie III miejsca

podczas VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku.
Współautorem sukcesu jest także akompaniator Pan Paweł Węgrzyn.
Cieszymy się, że Wasza wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty. Życzymy dalszych sukcesów.



Wyniki Szkolnego Konkursu Etiud Klasy Gitary
Strzyżów, 14 maja 2015 r.


Jury w składzie :

prof. Grzegorz Oliwa
lic. Bogusław Bieszczad
mgr Krzysztof Przybyło

po wysłuchaniu 10 uczniów klasy gitary postanowiło przyznać :

I miejsce Joanna Złotek II”4”
II miejsce Karolina Godek IV”6”
III miejsce Kinga Pelczar II”4”


Wyniki Szkolnego Konkursu Etiud Klasy Skrzypiec
Strzyżów, 27 kwietnia 2015 r.


Jury w składzie :

prof. Grzegorz Oliwa
mgr Katarzyna Rybczyńska-Magoń
mgr Aleksander Pogorilec

po wysłuchaniu 10 uczniów klasy skrzypiec postanowiło przyznać :

I miejsce Zofia Oliwa VI”6”
I miejsce Marcelina Bujak II”6”
I miejsce Julia Sanecka IV”6”
II miejsce Natalia Zielińska V”6”
III miejsce Nikola Bobek V”6”


  Wyniki Szkolnego Konkursu Etiud Klasy Akordeonu
Strzyżów, 17 kwietnia 2015 r.


Jury w składzie :

mgr Anna Żółtek
lic. Jakub Fiołek
mgr Urszula Szarek

po wysłuchaniu 7 uczniów klasy akordeonu postanowiło przyznać :

II miejsce Maciej Rabenda klasa III "4"
III miejsce Jakub Źrebiec klasa II "6"


XV Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Muzyki Popularnej i Rozrywkowej „CONCERTINA 2015”
Giżycko, 10 -11 kwietnia 2015


Składamy serdeczne gratulacje dla

Daniela Zielińskiego
 pracującego pod kierunkiem Pana Jakuba Fiołka

za zdobycie II miejsce

podczas XV Międzynarodowego Konkursu Akordeonowego
Muzyki Rozrywkowej i Popularnej „Concertina 2015” w Giżycku.

Cieszymy się, że Wasza wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty. Życzymy dalszych sukcesów.



 Wyniki Szkolnego Konkursu Etiud Klasy Fortepianu
Strzyżów, 30 marca 2015 r.


Jury w składzie :

mgr Małgorzata Wojtuń
mgr Urszula Szarek
mgr Dorota Kowalska
mgr Magdalena Słupek

po wysłuchaniu 15 uczniów klasy fortepianu postanowiło przyznać :

I miejsce Sebastian Arciszewski klasa IV”6”
II miejsce Karolina Leśniak klasa II”6”
Wyróżnienie Kaja Jacek klasa II”6”
Wyróżnienie Danuta Tarczoń

klasa IV”6”



XV Ogólnopolski Konkurs
Smyczkowych Zespołów Kameralnych im. Grażyny Bacewicz
Łódź, 28 marca 2015 r.


Składamy serdeczne gratulacje dla

duetu skrzypcowe w składzie: Zofia Oliwa i Natalia Zielińska
pracującego pod kierunkiem Pana Aleksandra Pogorilca

za zdobycie I MIEJSCA

w kategorii zespołów szkół muzycznych I stopnia
w V Ogólnopolskim Konkursie Smyczkowych
Zespołów Kameralnych im. Grażyny Bacewicz w Łodzi

Cieszymy się, że Wasza wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty. Życzymy dalszych sukcesów.



XXIV Konfrontacje Instrumentów Dętych 2015
Oława, 24 - 25 marca 2015 r.


Miło nam zakomunikować, że uczniowie naszej szkoły z klasy instrumentów dętych drewnianych:

Szymon Mikuszewski – klarnet
pracujący pod kierunkiem Pana Dariusza Szlachty

oraz Marcel Oliwa – saksofon
pracujący pod kierunkiem Pana Zbigniewa Mikuszewskiego

zdobyli WYRÓŻNIENIA

podczas Konfrontacji Instrumentów Dętych w Oławie.
Współautorem sukcesu jest także akompaniator Pan Paweł Węgrzyn.
Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć artystycznych.



VIII Makroregionalny Przegląd Fortepianowy Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia
w klasach 1-3 sześcioletniego cyklu nauczania
Lubaczowskie Impresje Muzyczne 20 marca 2015 r.


 Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły z klasy fortepianu:

Karolina Leśniak
pracująca pod kierunkiem Pani Małgorzaty Wojtuń

oraz Oliwia Woźniak
pracująca pod kierunkiem Pani Urszuli Szarek

zdobyły WYRÓŻNIENIE

podczas Lubaczowskich Impresji Muzycznych.
Składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych wspólnych sukcesów.



XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SAKSOFONOWY
pod patronatem firmy P. Mauriat
1 - 4 grudnia 2014, PRZEWORSK


 



IX Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych w Rzeszowie
Rzeszów, 13-14 listopada 2014 r.


 Składamy serdeczne gratulacje dla kwartetu skrzypcowego w składzie:
Zofia Oliwa, Natalia Zielińska, Nikola Bobek, Julia Sanecka
,
pracującego pod kierunkiem Pana Aleksandra Pogorilca

za zdobycie WYRÓŻNIENIA

podczas IX Międzynarodowego Konkursu Zespołów Kameralnych w Rzeszowie.
Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe efekty. Życzymy dalszych sukcesów.



VII OGÓLNOPOLSKI  KONKURS DUETÓW SMYCZKOWYCH
KĘTRZYN 15 LISTOPADA 2014







I MIEJSCE
W II KATEGORII

DLA DUETU SMYCZKOWEGO

ZOFIA OLIWA

NATALIA ZIELIŃSKA


 

 

 

 

 

 

   


Składamy serdeczne gratulacje dla Duetu Skrzypcowego w składzie:
Zofia Oliwa, Natalia Zielińska
pracującego pod kierunkiem Pana Aleksandra Pogorilca

za zajęcie I miejsca

podczas VII Ogólnopolskiego Konkursu Duetów Smyczkowych w Kętrzynie.
Cieszymy się, że Wasza wspólna wytężona praca przynosi tak wspaniałe wyniki. Jesteście piękną, muzyczną wizytówką naszej szkoły. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 

 

 ************************ ROK 2014 ************************



WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ETIUD
KLASY INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH
Strzyżów, 22.05.2014 r.


Eryk Oliwa I miejsce
Szymon Mikuszewski II miejsce
Laura Michalik III miejsce
Dominik  Banaś III miejsce
Marcel Oliwa III miejsce
   
Zuzanna Michalik wyróżnienie
Łucja Borkowska wyróżnienie
Aleksandra Zięba wyróżnienie

    JURY w składzie:  

dr hab. Grzegorz Oliwa
mgr Dorota Trybus
mgr Agnieszka Tomaszek
lic. Dariusz Szlachta
mgr Zbigniew Mikuszewski



VIII TARNOBRZESKI KONKURS AKORDEONOWY
dla uczniów klas akordeonu szkół muzycznych I stopnia.
TARNOBRZEG, 21 maja 2014 r.




VII FESTIWAL MUZYKI DAWNEJ
LEŻAJSK, 21-22 maja 2014 r.




XIV PRZEGLĄD ZESPOŁÓW RYTMIKI KLAS I-III
SZKÓŁ MUZYCZNYCH I st. i OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
SZKÓŁ MUZYCZNYCH I st. regionu rzeszowskiego
STRZYŻÓW, 26 kwietnia 2014 r.




XXIII BYSTRZYCKI  KONKURSU
ZESPOŁÓW KAMERALNYCH
SZKÓŁ MUZYCZNYCH I st.
Bystrzyca Kłodzka, 25-26 kwietnia 2014 r.




WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU
ETIUD KLASY SKRZYPIEC
Strzyżów, 16 kwietnia 2014 r.


Zofia Oliwa I miejsce
Paulina Pitera I miejsce
Julia Sanecka II miejsce
Natalia Zielińska II miejsce
Wojciech Stawarz III miejsce

  JURY w składzie:  

dr hab. Grzegorz Oliwa
mgr Anna Zajączkowska
mgr Aleksander Pogorilec



WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU
ETIUD KLASY AKORDEONU
Strzyżów, 11 kwietnia 2014 r.


  Daniel Zieliński I miejsce
  Hubert Gancarski II miejsce
  Maciej Rabenda III miejsce

  JURY w składzie:  

mgr Anna Żółtek
lic. Jakub Fiołek
mgr Urszula Szarek



VIII Regionalny Festiwal Młodych Flecistów
Kolbuszowa, 9 kwietnia 2014 r.


 



XXI ŚLĄSKI KONKURS INSTRUMENTY DĘTE
"Drewno dla najmłodszych"
Dąbrowa Górnicza, 8-11 kwietnia 2014 r.


 



II Świętokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I stopnia
Kielce, 4-6 kwietnia 2014 r.




Regionalne Prezentacje Chórów
Łańcut, 5 kwietnia 2014 r.


 

 



XIV Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Muzyki Rozrywkowej i Popularnej
Giżycko, 4-5 kwietnia 2014 r.




Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy
„Lubaczowskie Impresje Muzyczne”
Lubaczów, 4 kwietnia 2014 r.


 

 



XI REGIONALNE PRZESŁUCHANIA
UCZNIÓW KLAS GITARY I ZESPOŁÓW  GITAROWYCH
szkół muzycznych  I stopnia, Strzyżów 1-2 kwietnia 2014 r.




WYNIKI IX SZKOLNEGO KONKURSU
ETIUD KLASY FORTEPIANU
Strzyżów, 31 marca 2014 r.


Maria Kolbusz I miejsce
Sebastian Arciszewski II miejsce
Julia Bednarz III miejsce
Miłosz Hart III miejsce
   
Jagoda Górnicka wyróżnienie
Kamila Kowalewska wyróżnienie
Filip Górnicki wyróżnienie
Karolina Korab wyróżnienie

  JURY w składzie:  

dr hab. Grzegorz Oliwa
mgr Urszula Szarek
mgr Dorota Kowalska
mgr Magdalena Słupek



VIII Regionalny Konkurs Skrzypcowy i Wiolonczelowy
„Dźwięki Smyczkiem Malowane”
Dębica,  25 marca 2014r. 




„Dziecięce Interpretacje Muzyczne” Tarnobrzeg ‘2014
XI Regionalny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu
Szkół Muzycznych I stopnia - 20 marca 2014 r.


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



PODKARPACKIE PRZESŁUCHANIA UCZNIÓW
KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH
SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA
Mielec, 28 luty 2014 r.


Laughing
Laureatom serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów

Laughing

************************ ROK 2013 ************************



MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA
Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I Stopnia
Nowy Targ, 17 grudnia 2013 r.

 

 


XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH SOLISTÓW
JAWORZNO 30 LISTOPADA 2013




I KATEGORIA WIEKOWA

GRUPA C - KLARNETY :

SZYMON MIKUSZEWSKI - II MIEJSCE

GRUPA D - SAKSOFONY:

MARCEL OLIWA - WYRÓŻNIENIE


II KATEGORIA WIEKOWA

GRUPA C - KLARNETY :

ERYK OLIWA - I MIEJSCE

 

VI OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  DUETÓW SMYCZKOWYCH
KĘTRZYN 16 LISTOPADA 2013




II MIEJSCE
W II KATEGORII

DLA DUETU SMYCZKOWEGO

AGATA MUCHA
ZOFIA OLIWA

 

 

LaughingLAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMYLaughing

2017  Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Zygmunta Mycielskiego w Strzyżowie