23 -July -2017 - 02:45

Przeglądy i Konkursy

WYNIKI

XII Regionalnych Przesłuchań Uczniów Klas Gitary i Zespołów
z Udziałem Gitary Szkół Muzycznych I stopnia 10-11 marca 2016 r.

 NAUCZYCIELE WYRÓŻNIENI:

1. Grzegorz Wziątka
2. Bronisław Niezgoda
3. Henryk Ek
4. Jarosław Stompel
5. Jolanta Lisowska
6. Tomasz Niećko
7. Iwona Bodziak

GRUPA I

1.

Hieronim Oliwa, kl. II/c.6
PSM Strzyżów
Nauczyciel: Krzysztof Przybyło

21,25

miejsce III

2.

Kamila Szlachta, kl. II/c.6
PSM Strzyżów
Nauczyciel: Bogusław Bieszczad

19,25

 

3.

Kacper Groszyk, kl. I/c.6
ZSM Krosno
Nauczyciel: Henryk Ek

21,75

miejsce III

4.

Karol Żarko, kl. II/ c.6
ZSM nr 2 Rzeszów
Nauczyciel: Jolanta Lisowska

22,25

miejsce II

5.

Filip Nowacki, kl. II/c.6
SM Ropczyce
Nauczyciel: Ewelina Stępień

21,25

miejsce III

6.

Weronika Kurek, kl. I/c.4
PSM Dębica
Nauczyciel: Ewelina Stępień

19

 

7.

Maksymilian Pikor, kl. II/c.6
Pryw. SM Nowa Wieś
Nauczyciel: Marek Konieczny

19

 

8.

Aleksandra Sarnicka, kl. I/c.4
SM w Dynowie
Nauczyciel: Piotr Dżuła

18,25

 

9.

Zuzanna Wywrót, kl. I/ c.
Pub. Szkoła Muzyczna Pruchnik
Nauczyciel;  Krzysztof Skoczyński

18,25

 

10.

Gabriela Smagacz, kl. II/c.
PSM Mielec

Nauczyciel: Tomasz Niećko

20,75

wyróżnienie

11.

Katarzyna Kwaśniowska, k.II/c.6
PSM Mielec
Nauczyciel: Tomasz Niećko

21,25

miejsce III

12.

Mikołaj Skórka, kl. II/c.6
ZSM Tarnów
Nauczyciel: Łukasz Chmiel

24

miejsce I

13.

Natalia Piątek, kl. II/ c.6
PSM Leżajsk
Nauczyciel: Krzysztof Skoczyński

19,25

 

14.

Małgorzata Józefara, kl. II/c.6
PSM Leżajsk
Nauczyciel: Grzegorz Wziątka

20,75

wyróżnienie

15.

Martyna Danak, kl. I/ c.4
PSM Leżajsk
Nauczyciel: Joanna Nowak

19

 

16.

Karol Zięba, kl. II/c.6
PSM Jarosław
Nauczyciel: Marta Lis

19,75

 

17.

Antoni Kapłoń, kl. II/c.6
OPSM Przemyśl
Nauczyciel: Anatol Szamli

20

wyróżnienie

18.

Julia Wójcicka, kl. I/c.4
PSM Przemyśl
Nauczyciel: Wiesław Mazurek

18,25

 

19.

Maja Radochońska, kl. I/c.6
PSM Przemyśl
Nauczyciel: Piotr Kopko

20,50

wyróżnienie

20.

Weronika Zielnik, kl. II/ c.6
PSM Lubaczów
Nauczyciel: Andrzej Antonik

19,25

 

21.

Karolina Bojarska, kl. I/ c.4
PSM Lubaczów
Nauczyciel: Janusz Wiciejowski

20,25

 

22.

Kacper Krzysztofiński, kl. I/c.6
PSM Tarnobrzeg
Nauczyciel:  Bronisław Niezgoda

19,50

 

GRUPA II

1.

Alan Wacht, kl. IV/c.6
ZSM Krosno
Nauczyciel: Henryk Ek

19,50

 

2.

Patrycja Zając, kl. II/ c.4
Pryw.SM Jasło
Nauczyciel: Jarosław Stompel

20,25

wyróżnienie

3.

Zuzanna Karp, kl. III/c.6
PSM Jasło
Nauczyciel: Jarosław Stompel

 

nieobecna

4.

Aleksandra Kmiecik, kl. IV/c.6
PSM Jasło
Nauczyciel: Jarosław Stompel

20

wyróżnienie

5.

Meyaki Mroczkowski, kl. III/c.6
ZSM nr 2 Rzeszów
Nauczyciel:  Jolanta Lisowska

20,25

wyróżnienie

6.

Tymon Gawłowski, kl. III/c.6
PSM Sanok
Nauczyciel: Iwona Bodziak

23

miejsce I

7.

Aleksandra Michalak, kl. III/c.6
SM Głogów Małopolski
Nauczyciel: Marek Konieczny

19,50

 

8.

Dawid Siuzdak, kl. III/c.6
PSM Kolbuszowa
Nauczyciel: Bronisław Niezgoda

21,25

miejsce III

9.

Klara Sowa, kl. II/c.4
PSM Łańcut
Nauczyciel: Andrzej Paśkiewicz

21,50

miejsce III

10.

Paweł Rzepa, kl. II/c.4
SM Kańczuga
Nauczyciel: Wiesław Mazurek              

19

 

11.

Tomasz Grąz, kl. II/c.4
Pub. SM Pruchnik
Nauczyciel: Krzysztof Skoczyński

18

 

12.

Natalia Kraśniak, kl. II/c.4
Pub. SM Pruchnik
Nauczyciel: Krzysztof Skoczyński

17,25

 

13.

Kamil Radziszewski, kl. III/c.6
ZSM Tarnów
Nauczyciel: Lucyna Chwistek-Cisło

19,75

 

14.

Hubert Szewczyk, kl. II/c.4
Niep. SM Leżajsk
Nauczyciel: Krzysztof Skoczyński

18,25

 

15.

Emilia Parol, kl. II/c.4
PSM Leżajsk
Nauczyciel: Grzegorz Wziątka

21

miejsce III

16.

Mateusz Kędzia, kl. IV/c.6
PSM Jarosław
Nauczyciel: Anatol Szamli

 

nieobecny

GRUPA III

1.

Filip Mach, kl. V/c.6
ZSM nr 1 Rzeszów
Nauczyciel: Monika Welc

19

 

2.

Kinga Dębosz, kl. III/c.4
Pryw. SM Jasło
Nauczyciel: Jarosław Stompel

18,75

 

3.

Sebastian Surowiec, kl. V/c.6
SM Głogów Małopolski
Nauczyciel: Marek Konieczny

18,25

 

4.

Mateusz Wdowiak, kl. V/c.6
PSM Stalowa Wola
Nauczyciel: Grzegorz Wziątka

22

miejsce II

5.

Bartosz Kluz, kl. V/c.6
PSM Łańcut
Nauczyciel: Andrzej Paśkiewicz

18,75

 

6.

Anna Czechowicz, kl. V/c.6
PSM Łańcut
Nauczyciel: Monika Welc

19,50

 

7.

Ernest Mołczan, kl. VI/c.6
PSM Sanok
Nauczyciel: Andrzej Siedlecki

22

miejsce II

8.

Izabela Baj, kl. IV/c.4
PSM Leżajsk
Nauczyciel: Joanna Nowak

18,25

 

9.

Bartosz Dudzik, kl. III/c.4
SSM Jeżowe
Nauczyciel: Krzysztof Warzocha

19

 

10.

Julia Marut, kl. IV/c4
SSM Jeżowe
Nauczyciel: Krzysztof Warzocha

19,25

 

11.

Julia Skóra, kl. V/ c.6
PSM Przeworsk
Nauczyciel:  Wiesław Mazurek

17,75

 

12.

Bartosz Sowa, kl. V/ c.6
PSM Przeworsk
Nauczyciel: Wiesław Mazurek

18,25

 

13.

Mateusz Wójcik, kl. V/c.6
PSM Sanok
Nauczyciel: Iwona Bodziak

20,66

wyróżnienie

14.

Paulina Purs, kl. III/c.4
PSM Jarosław
Nauczyciel: Marta Lis

21

miejsce III

15.

Dominika Serafin, kl. VI /c6
PSM  Kolbuszowa
Nauczyciel: Bronisław Niezgoda

17,75

 

16.

Jakub Sochacki, kl. V/c.6
PSM Kolbuszowa
Nauczyciel: Bronisław Niezgoda

17,75

 

17.

Kuba Amarowicz, kl. VI/c.6
PSM Leżajsk
Nauczyciel: Grzegorz Wziątka

21,50

miejsce III

18.

Wiktor Podgórny, kl. III/c.4
PSM Jarosław
Nauczyciel: Anatol Szamli

17,75

 

19.

Damian Kania, kl. V/c.6
PSM Leżajsk
Nauczyciel: Grzegorz Wziątka

20

wyróżnienie

ZESPOŁY

1.

Zespół Capriccio:
Hanna Szczepańska(skrzypce),
Tymon Gawłowski gitara),
Mateusz Wójcik (gitara),
Michał Kielniak (perkusja)
PSM Sanok
Nauczyciele: Iwona Bodziak,
Ewa Wojtyńska-Kiczorowska,
Robert Krok

23,66

miejsce I

2.

Zespół:
Joanna Pelczarska(klarnet),
Helena Myszkal (skrzypce),
Julia Lenko (gitara),
Alan Wacht (gitara),
Adam Wojtyczek (gitara)
ZSM Krosno
Nauczyciel: Henryk Ek

20,75

miejsce III

3.

Zespół:
Dominika Serafin (gitara),
Jakub Sochacki (gitara)
PSM Kolbuszowa
Nauczyciel:  Bronisław Niezgoda

19,75

wyróżnienie

4.

Zespół:
Grzegorz Rawski (gitara),
Marcin Witoń (gitara)
PSM Tarnobrzeg
Nauczyciel: Bronisław Niezgoda

21,75

miejsce II

 

2017  Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Zygmunta Mycielskiego w Strzyżowie